Открытие нового пансионата в Киеве!

Медична допомога в пансіонаті для людей похилого віку

Природним для людей похилого віку є погіршення самопочуття. Проблеми виникають внаслідок ослаблення організму, змін обмінних процесів, різних захворювань внутрішніх органів, нервової системи і психіки. Уникнути критичних наслідків і забезпечити людині високу якість життя можна при розміщенні в пансіонаті для людей похилого віку. Ключовою перевагою приватних геріатричних центрів є кваліфікована і цілодобова медична допомога. Постояльці:

· Перебувають під наглядом досвідчених лікарів і медсестер;

· Отримують своєчасно необхідні ліки;

· Збалансовано харчуються 5 разів на день;

· Проходять фізіопроцедури, гуляють, отримують помірні фізичні навантаження;

· Займаються з логопедами та іншими вузькопрофільними фахівцями.

Реабілітація після інсультів та інфарктів

В результаті порушення кровопостачання мозку або серцевого м’яза у багатьох старих трапляється інсульт або інфаркт. За умови надання своєчасної екстреної допомоги є шанс зберегти життя, а професійна реабілітація дозволить відновити втрачені навички. У пансіонаті постояльцям з таким анамнезом пропонують програму відновлення, яка включає:

1. Прийом медикаментів.

2. Харчування за розробленою лікарем дієтою.

3. Здоровий сон, дотримання режиму дня.

4. Заняття з логопедом.

5. Спілкування з психологом.

6. Щоденні прогулянки.

7. Лікувальний масаж.

8. Тренування дрібної і великої моторики.

9. ЛФК і фізіопроцедури.

10. Відстеження стану організму.

Реабілітація після переломів і операцій

Хірургічні втручання і травми – величезний стрес для організму людей похилого віку, і для відновлення необхідний лікарський контроль. У пансіонаті є фахівці з реабілітації та реабілітаційна база (обладнання, процедурні кабінети), що дозволяє досягнути відмінних результатів. Літнім людям складають індивідуальні програми з урахуванням:

· Загального стану здоров’я;

· Характеру травм, виду операції;

· Віку;

· Супутніх захворювань;

· Наявності протипоказань для прийому препаратів або застосування певних методик терапії.

Лежачі пацієнти можуть розраховувати на дбайливий догляд і комфорт за рахунок використання протипролежневих матраців. Крім медикаментозного лікування можуть бути запропоновані сеанси масажу, заняття лікувальною фізкультурою, фізіотерапія, спілкування з психологом.

Допомога при хворобі Альцгеймера і Паркінсона

У похилому віці у багатьох людей спостерігаються прояви нейродегенеративних порушень, і для забезпечення їх безпеки і комфорту їм краще перебувати в пансіонаті. Крім цілодобової медичної підтримки в геріатричному центрі гарантується:

· Регулярне спілкування, тренування соціальних навичок;

· Грамотна організація режиму дня;

· Ненав’язлива допомога при прийомі їжі, виконання гігієнічних процедур;

· Психологічний комфорт – поруч завжди буде співробітник центру, який допоможе впоратися при втраті пам’яті, дезорієнтації, емоційних перепадах, характерних для Паркінсона і Альцгеймера;

· Відвідування занять, що дозволяють уповільнити прогресію хвороби;

· Щоденна фізична активність.

Спостереження за людьми похилого віку з деменцією

Набуте недоумство – поширене захворювання серед людей похилого віку. Вилікуватися від нього неможливо, проте існують методики зупинки процесу, тренування пізнавальної діяльності мозку, фіксації навичок. У домашніх умовах забезпечити старому необхідну допомогу неможливо, тому має сенс звернутися в геріатричний центр. У пансіонаті «Тепло родини» приймають людей з початковою, помірною, проміжною і навіть тяжкою деменцією, підбираючи ефективні методики для зменшення симптоматики:

· Порушеннями сну;

· Втратою пам’яті;

· Втратою побутових навичок;

· Зниженням пильності;

· Втратою контролю над гігієнічними потребами.

В оточенні уважного персоналу, готового в будь-який момент прийти на допомогу, люди з деменцією не відчувають себе неповноцінними, захоплююче проводять час. Родичі ж можуть не переживати, що старий піде в невідомому напрямку і забуде дорогу додому.